MyWebee

Yaşam tarzı uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 125.2 MB
  • Version 2.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Webee LLC
Tüm cihazlarınızı kolayca kontrol etmenize yardımcı olan bu uygulama en iyi ev otomasyon sistemlerinden biridir.

Tüm elektronik eşyalarınızı kolayca kontrol edebileceğiniz MyWebee uygulaması ile aydınlatmalar, kapı kilitleri, termostatlar veya sensörler gibi tüm ev fonksiyonlarını ilgilendiren konularda kontrol sağlayabilirsiniz. Ev otomasyon sistemlerinin en iyilerinden biri olan MyWebee uygulaması tamamen ücretsizdir.

Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulama ile televizyonunuzu bir akıllı TV'ye dönüştürebilir, multimedya işlevlerine izin verebilirsiniz. Bu sayede ekonomik bir şekilde cihazınızı çalıştırabilir, basit bir uygulama sayesinde de kontrol altına alabilirsiniz.

Kullanıcılarına benzersiz etkinlikler de sunan bu uygulama, deneyimlerinizi gerçekleştirmeniz için sizlere yardımcı olur. Kullanıcıları için özel olarak tasarlanan eylemler ve kurallar içeren bu uygulama oldukça basit ve kullanışlı da bir ara yüze de sahiptir.

MyWebee uygulaması aynı zamanda üçüncü parti üreticilerinden bile istediğiniz kadar akıllı nesne eklemenize izin verir. Ölçeklenebilir özelliği sayesinde de oldukça fonksiyonel olan bu uygulamayı sizde cihazınıza yükleyerek cihazlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

 

 

 

MyWebee indir